O nas

Badamy, Tworzymy, Pomagamy.

UNIPHARM HOLDINGS jest amerykańską firmą farmaceutyczną, specjalizującą się w produkcji leków dostępnych bez recepty (OTC), wyrobów medycznych i suplementów stosowanych w celu wspierania zdrowia oraz w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych.

Główna siedziba UNIPHARM mieści się w Nowym Jorku w Empire State Building. Oddziały firmy są zlokalizowane na trzech kontynentach.

Wszystkie preparaty UNIPHARM są opracowywane na podstawie aktualnej wiedzy medycznej, farmakologicznej, dietetycznej w ścisłej współpracy z ośrodkami naukowymi oraz klinicznymi. Nieustannie poszukujemy kolejnych nowoczesnych koncepcji i rozwiązań, które przyczyniają się do wspierania zdrowia.

Preparaty oferowane przez UNIPHARM są wytwarzane w nowoczesnych miejscach produkcyjnych zgodnie z wymogami lokalnymi i międzynarodowymi, pod ścisłym rygorem zachowania najwyższych standardów jakości. Każdy proces jest ściśle przygotowany, walidowany i poddany stałej kontroli. Dlatego preparaty UNIPHARM szczycą się najwyższą jakością.

Jesteśmy dumni z faktu, że oferowane przez UNIPHARM preparaty przyczyniają się do poprawy zdrowia i życia naszych konsumentów. Produkty UNIPHARM należą do liderów w swoich kategoriach pod względem świadomości marki i wartości sprzedaży.

Marka UNIPHARM jest znana w Polsce od 1992 roku.
Badamy, Tworzymy, Pomagamy

Od października 2017 roku podmiotem reprezentującym i prowadzącym działalność jest UNIPHARM HOLDINGS Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 02-884 przy ulicy Puławskiej 428, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000686696, NIP: 9512441769, REGON: 367822108.

 • Tworzymy

  Tworzymy

 • Edukujemy

  Edukujemy

 • Badamy

  Badamy

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

 • Surowce od certifikowanych dostawców
 • Proces produkcyjny zgodny z zasadami GMP
 • Proces produkcji preparatów zawsze kończy się kontrolą jakości

Nasze oddziały

UNIPHARM
na świecie

Nasze oddziały