Odpowiedzialność społeczna

Misją UNIPHARM jest wspieranie zdrowia. Koncentrujemy się na poszukiwaniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań na rzecz współczesnego globalnego odbiorcy.

Aktywności UNIPHARM obejmują całe spektrum szeroko pojętej ochrony zdrowia. Szczególną wagę przywiązujemy do profilaktyki i utrzymania zdrowia. Naszym głównym obszarem działalności jest przede wszystkim opracowywanie i dostarczanie nowoczesnych leków OTC, suplementów diety i nutraceutyków, które wspomagają zachowanie dobrej kondycji i zdrowia, w szczególności wobec narastającego zagrożenia chorobami cywilizacyjnymi.

Współpracujemy z nowoczesnymi ośrodkami medycznymi i naukowymi, wspieramy ich działania w poszukiwaniu nowatorskich rozwiązań w zakresie zdrowia i pomagamy we wdrażaniu potwierdzonych skutecznych idei.

UNIPHARM – wspieramy zdrowie.

Oprócz działalności korporacyjnej, dzięki swoim możliwościom i dokonaniom UNIPHARM wspiera potrzebujących w różnych miejscach na świecie. Poprzez działania globalne przekazujemy środki osobom, które doświadczyły nieszczęść np. w wyniku klęski żywiołowej lub epidemii chorób. Naszą ambicją jest dzielenie się pomocą z ludźmi, którzy z powodu ubóstwa lub chorób najbardziej potrzebują wsparcia.

Przykłady naszych działań:

  1. Dostarczyliśmy nasze środki na Haiti po trzęsieniu ziemi w 2010 roku.
  2. Współpracując z organizacją Peacehealth wsparliśmy najuboższe regiony Salvadoru.
  3. Wraz z organizacją Good Shepherd przekazaliśmy nasze preparaty chorującym na AIDS w Suazi.
  4. Dzięki nam Klinika Schick w Managui (Nikaragua) rozdaje pacjentom środki medyczne.
  5. Misjonarze na Filipinach udostępnili preparaty UNIPHARM rodzinom pochodzącym z najbiedniejszych slumsów.